Eko dom

Przestań być niewolnikiem własnego domu. Firma Sitarsky Investments stworzyła specjalnie dla Ciebie idealne rozwiązanie – EKO Dom.

Jest to połączenie instalacji fotowoltaicznej wraz z technologią dla Twojego domu. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na dosypywanie ekogroszku do pieca mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Połączenie Twojej elektrowni słonecznej wraz z pompą ciepła, która nie tylko ogrzeje Twój dom, ale również podgrzeje wodę. Pomyśl również o rekuperacji, wentylacji, klimatyzacji lub też innych rozwiązaniach zasilanych prądem, który jak pamiętasz produkuje Twoja prywatna elektrownia.

System hybrydowy

Proponowane przez nas rozwiązanie, to System Hybrydowy niezależny energetycznie. Dostarcza energię ze źródeł odnawialnych. Domy z naszymi rozwiązaniami są energooszczędne i gwarantują możliwość samodzielnego wytwarzania prądu, ciepłej wody oraz ogrzewania.

Nie musisz korzystać z własnych środków

Nie musisz korzystać z własnych środków. Mamy dla Ciebie korzystny kredyt lub leasing oraz pomagamy przy składaniu wniosków w programie „Czyste powietrze”. Zamiast płacić dożywotnio rachunki za prąd, czy też tony węgla, po upływie kilku lat stajesz się właścicielem całej instalacji. Zadbaj o swój cenny czas i zacznij dbać o środowisko poprzez redukcję CO2.