Władysławowo - Instalacja fotowoltaiczna dla domu

Skorzystaj z naszego kalkulatora i sprawdź, ile będzie Cię kosztować instalacja fotowoltaiczna dla Twojego domu, firmy czy gospodarstwa. Podając podstawowe dane, otrzymasz szacunkową wycenę, dzięki której dowiesz się, jaki budżet będzie Ci potrzebny. Interesują Cię szczegółowe informacje? Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu mówienia Twojego projektu.

kW

przewidywany koszt instalacji0

60 rat - przewidywana wysokość raty 0

36 rat - przewidywana wysokość raty 0

12 rat - przewidywana wysokość raty 0

Masz pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, aby poznać Twoje indywidualne możliwości w zakresie instalacji fotowoltaicznej w Władysławowo.

Przesyłając nam dane kontaktowe wyrażasz zgodę na przekazanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email lub numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.) Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie SITARSKY ENERGY SP Z O O, REGON: 382591203, NIP: 8272319903, KRS: 0000772321, Kod pocztowy: 98-200, Ulica: Armii Krajowej 24b, Miejscowość: Sieradz

Zmieniamy promienie słoneczne w energię elektryczną. Sprawimy, że staniesz się właścicielem prywatnej elektrowni.

Nasza firma rozwiąże Twoje problemy związane ze zbyt wysokimi rachunkami za prąd. Jeśli w okolicach miejscowości Władysławowo posiadasz prywatny domu, prowadzisz firme, lub posiadasz gospodarstwo rolne pomożemy CI znacznie obniżyć rachunki za prąd.

A jeśli w okolicach miejscowości Władysławowo posiadasz niezagospodarowane grunty? Załóż z naszą pomocą farmę fotowoltaiczną i zarabiaj. Zostań współproducentem energii elektrycznej, a nadwyżki magazynuj w sieci u operatorów zewnętrznych.

fotowoltaika, sieradz, Władysławowo, sitarsky
fotowoltaika, sieradz, Władysławowo, sitarsky

Bezpłatnie doradzimy i zaprojektujemy instalację fotowoltaiczną dokonując obliczeń mocy na podstawie metrażu budynku, codziennych nawyków jego użytkowników i sposobu eksploatacji.

Oszacowanie prawidłowej wielkości instalacji fotowoltaicznej zależy bowiem od dotychczasowej wysokości rachunków za prąd, a nie od wielkości domu czy ilości osób z niego korzystających. Dojeżdżamy do klientów na terenie całego kraju, również do Twojego miejsca zamieszkania jakim jest Władysławowo.

Jesteśmy także deweloperem farm fotowoltaicznych. Elektrownia fotowoltaiczna, zwana także farmą fotowoltaiczną to odpowiednio przygotowany teren, na którym instalowane są panele fotowoltaiczne odpowiadające za produkcję prądu z odnawialnego źródła energii, czyli ze słońca.

Jeśli w okolicach miejscowości Władysławowo posiadasz niezagospodarowane grunty lub nie wiesz co z nimi zrobić rozważ dzierżawę gruntów pod farmy fotowoltaiczne. Sprawdź czy nieopodal miejscowości Władysławowo nie znajduje się nasza realizacja.

fotowoltaika, sieradz, Władysławowo, sitarsky
fotowoltaika, sieradz, Władysławowo, sitarsky

Fotowoltaika Władysławowo - nasza oferta:

  • montaż profesjonalnej fotowoltaiki dla domu, firmy i gospodarstwa rolnego,

  • kompleksową obsługę projektu,

  • bezpłatne konsultacje oraz projekt instalacji,

  • długoletnią gwarancję,

  • pomoc w zdobyciu dofinansowań,

  • montaż systemów inteligentnych domów oraz elektryki,

  • wykonanie zlecenia na terenie całego kraju.

Nasze motto to JAKOŚĆ! Montujemy tylko najlepsze komponenty, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i zapewniamy kompleksowość usługi na najwyszym poziomie.

Na etapie porównywania ofert klienci nierzadko skupiają się jedynie na cenie finalnej za kW, bagatelizując możliwość, że dana firma używa na przykład tańszych zamienników, kabli o mniejszych przekrojach (co wydłuża zwrot inwestycji) bądź wykorzystuje zwykłe śruby zamiast nierdzewnych.

Co więcej, kupujący bywa pozostawiany z nieuzupełnioną dokumentacją, którą musi przekazać dystrybutorowi energii. Zgłoszenie instalacji liczone jest więc w dniach, a nie w godzinach.

Naszą firmę charakteryzuje wszechstronność i profesjonalizm na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapewniamy bezpłatny audyt domu, dobór odpowiednich sprawdzonych komponentów, bezpłatny projekt, montaż, a na zakończenie przekazujemy klientowi kompletną dokumentację techniczną, pomagając zdobyć zwrot pieniędzy z programów dotacyjnych. Gwarantujemy, że dzięki pozyskiwaniu energii z odnawialnych źródeł takich jak fotowoltaika, Władysławowo i region zyskają na atrakcyjności i zdrowiu mieszkańców.