• naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży
  • posiadamy własne, wyspecjalizowane ekipy monterskie
  • nasza firma działa na terenie całego kraju
  • projektujemy i wyceniamy instalacje fotowoltaiczne za darmo

W każdym z tych miejsc w coraz większym stopniu korzystamy z energii elektrycznej, dzieje się tak, ponieważ rokrocznie używamy więcej sprzętów na prąd. Popularność zyskuje automatyzacja wielu obszarów codziennego życia, częściej powstają też inteligentne domy. W gospodarstwie rolnym każdego dnia uruchamia się maszyny energochłonne. Ponadto nieustannie pojawiają się nowe urządzenia o zaawansowanej technologii, które cechuje też wysoka energochłonność. Zużywana przez nie energia może obejmować nawet 30% kosztów ponoszonych podczas jego prowadzenia. Podobna sytuacja występuje w firmach, w których urządzenia elektryczne są ważnym elementem ich funkcjonowania. W tych obszarach liczy się każda oszczędność! Dlatego warto postawić na panele fotowoltaiczne. Przede wszystkim to krok ku niższym rachunkom, ale też inny równie ważny aspekt to ochrona środowiska. Dodatkowo instalacje fotowoltaiczne okazują się łatwe w obsłudze oraz samowystarczalne. 

Zadzwoń: +48 502 777 450

Fotowoltaika – zyskaj energię przyjazną finansom

Fotowoltaika w mazowieckim i innych województwach zmienia wiele w portfelach ich mieszkańców. Dlaczego? Energia pozyskiwana ze słońca nic nie kosztuje. Tworząc własną elektrownię, stajemy się niezależni. Znikają opłaty za prąd. Uwalniamy się też od regularnych podwyżek cen, które będą pojawiać się regularnie. Jednak to nie wszystko! Instalacja fotowoltaiczna pozwala na magazynowanie nadwyżek energii. Możemy skorzystać z nich w późniejszym czasie bądź uczynić z nich dodatkowe źródło dochodu. Inwestując w fotowoltaikę w Warszawie możesz zarabiać na wyprodukowanej energii.

Jak wygląda to w liczbach? Przedsiębiorstwa mogą zredukować ponoszone koszty nawet o 70%. Z kolei gospodarstwa rolne zaoszczędzą do kilku tysięcy złotych w skali roku. Zatem inwestując raz, zyskujesz na lata. Fotowoltaika w mazowieckim, ale też na terenie całego kraju kojarzy się wysokimi kosztami instalacji. To jednak tylko mit, ponieważ w produkcji zielonej energii istotne wsparcie stanowią różnorodne dofinansowania, w tym te pozyskiwane z Unii Europejskiej. Przeznaczone są dla gospodarstwa domowych, rolnych oraz firm. Zwykle obejmują one dotacje na stworzenie projektu, a także montaż paneli. Dzięki temu koszty początkowe stają się zdecydowanie mniej odczuwalne. Warto wspomnieć też o korzyściach niematerialnych. Za sprawą przyjaznych środowisku źródeł energii wizerunek firmy wiele zyskuje. Klienci pozytywnie postrzegają przedsiębiorstwa idące z duchem czasu – czyli takie wspierające ekologię.

Ekologiczna fotowoltaika – Warszawa i inne polskie miasta

Instalacje fotowoltaiczne to ekologiczne rozwiązanie, ponieważ bazują one na odnawialnym źródle, czyli słońcu. Podczas produkcji energii nie emitują szkodliwych substancji. W ten sposób przyczyniają się do ograniczenia emisji CO2, co przekłada się na czystość powietrza. Co więcej, energię słoneczną można pobierać bez ograniczeń, ponieważ nie jesteśmy w stanie jej wyczerpać. Wybierając fotowoltaikę, dbamy o zdrowie swoje oraz przyszłych pokoleń. Oszczędzaj pieniądze, dbając jednocześnie o środowisko.

Fotowoltaika w mazowieckim, jak również w pozostałych województwach może przybrać także większe rozmiary. Mowa o farmach fotowoltaicznych, które powstają na specjalnie przygotowanym terenie spełniającym odpowiednie wymagania. Nasza oferta uwzględnia kompleksowe podejście do tematu – od doradztwa, przez projekt, aż po wykonawstwo. Doskonale wiemy, na jakiej ziemi powinna stanąć farma, aby było to zgodne z uwarunkowaniami terenu. Działając, uwzględniamy dobre praktyki związane z jej budowaniem. Zależy nam wartościowym wsparciu klientów, dlatego na każdy etapie inwestycji doradzimy, jak dopełnić niezbędnych formalności, uzyskać pozwolenia, a co najważniejsze ograniczyć koszty eksploatacji budynków mieszkalnych i przemysłowych.

Fotowoltaika mazowieckie – jak to robimy?

W dziedzinie jaką jest fotowoltaika mazowieckie i inne województwa, mają zapewnioną z naszej strony obsługę na najwyższym poziomie. Działamy na rynku już od lat, a przy tym posiadamy własne ekipy monterskie o wysokiej specjalizacji. Świadczymy doradztwo oraz wsparcie dotyczące wykonywanych realizacji. Dbamy, aby każdy projekt instalacji fotowoltaicznej odpowiadał na konkretne potrzeby klienta. Przy ich tworzeniu uwzględniamy możliwości, zapotrzebowanie, jak i zmiany, które mogą zostać wprowadzone w domach lub firmach. Stawiamy na otwartą komunikację z kontrahentami. Specjaliści Sitarsky Investment zostali doskonale przygotowani do odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące paneli fotowoltaicznych. Ponadto 130 wykonanych realizacji, czyni nas autorytetem w dziedzinie energii odnawialnej w Polsce. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika Warszawa, jak i cała Polska to obszar, na którym świadczymy usługi związane z fotowoltaiką. Zaprojektujemy oraz wycenimy dla Ciebie instalację za darmo. Robimy to, ponieważ zależy nam na oszczędnościach klientów, dlatego nie musisz martwić się dodatkowe koszty. Skontaktuj się z nami, aby razem omówić Twoje plany.

Zadzwoń - przyjedziemy do Ciebie!

Przesyłając nam dane kontaktowe wyrażasz zgodę na przekazanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email lub numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.) Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie SITARSKY ENERGY SP Z O O, REGON: 382591203, NIP: 8272319903, KRS: 0000772321, Kod pocztowy: 98-200, Ulica: Armii Krajowej 24b, Miejscowość: Sieradz