• naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży
  • posiadamy własne, wyspecjalizowane ekipy monterskie
  • nasza firma działa na terenie całego kraju
  • projektujemy i wyceniamy instalacje fotowoltaiczne za darmo

Dotyczy to zwłaszcza większych miast w województwie, takich jak Wrocław, Legnica czy Wałbrzych. Zadaniem naszej firmy jest zapewnienie każdej miejscowości na Dolnym Śląsku dostępu do taniej, czystej energii produkowanej przez instalacje PV. Z przyjemnością przedstawiamy zalety tego nowoczesnego rozwiązania.

Zadzwoń: +48 502 777 450

Fotowoltaika Dolny Śląsk – fakty i mity

Wokół paneli słonecznych narodziło się wiele mitów, które są często powtarzane bez sprawdzenia podstawowych faktów. Jako deweloper z 20-letnim doświadczeniem możemy odpowiedzieć na każde z nich. Pierwszym popularnym mitem jest przekonanie, że fotowoltaika na Dolnym Śląsku nie opłaca się z powodu nieprzewidywalnej pogody oraz dużego zachmurzenia. Z punktu widzenia technologii wykorzystywanej w instalacjach PV nie ma to przełożenia na rzeczywistość. Panele wymagają jedynie dostępu do światła, aby móc w pełni działać. Nawet pochmurne dni we Wrocławiu czy Nowej Rudzie nie zmniejszą efektywności fotowoltaiki.

Drugim nieprawdziwym stwierdzeniem, które zyskało popularność, jest całkowita nieprzydatność paneli w okresie zimowym. Instalacje fotowoltaiczne w dolnośląskim województwie nie przestają jednak działać, gdy temperatura spada poniżej określonego poziomu. Światło dociera do nas przez cały rok, a dzięki nowoczesnej technologii możemy to wykorzystywać. Tym samym pory roku nie ograniczają wydajności fotowoltaiki na Dolnym Śląsku.

Kolejny mit dotyczy opłacalności inwestycji. Według niektórych ma ona sens jedynie wówczas, gdy pokrywa całe zapotrzebowanie na energię elektryczną. Tymczasem nawet najskromniejsza instalacja przyczynia się do zmniejszenia rachunków. Na obronę tego stwierdzenia można zaś powiedzieć, że im więcej paneli, tym bardziej opłacalna staje się fotowoltaika w dolnośląskim województwie. Nadwyżki wyprodukowanej energii można sprzedawać lokalnemu dystrybutorowi, tym samym na panelach słonecznych da się wręcz zarabiać.

Ostatnim wartym sprostowania przekonaniem jest duży koszt eksploatacji fotowoltaiki we Wrocławiu i innych miastach regionu. Praktyka udowadnia, że panele nie wymagają większej uwagi. Wystarczy raz do roku wyczyścić je zwykłą wodą, co można porównać do mycia samochodu. Natomiast koszt rocznego serwisu nie stanowi większego wydatku, niż regularne przeglądy pojazdu. Trudno więc mówić o dużych kosztach związanych z posiadaniem paneli fotowoltaicznych.

Dla kogo fotowoltaika? – Wrocław i okoliczne miasta

Naszą usługę kierujemy dosłownie do wszystkich – to nie jest zwykłe hasło marketingowe. Z fotowoltaiki w dolnośląskim województwie korzystają zarówno właściciele prywatnych posesji, jak i duże zakłady przemysłowe, a nawet rolnicy. Wynika to z prostego faktu: każdemu zależy na oszczędnościach. Koszt energii elektrycznej rośnie z roku na rok. Z tego powodu będzie stanowić coraz większe obciążenie dla domowych oraz firmowych budżetów. Już teraz fotowoltaika na Dolnym Śląsku zyskuje na popularności. Wedle wszelkich przewidywań stanie się niebawem standardem.

Oprócz korzyści finansowych wiele osób zwraca uwagę na ekologiczną stronę paneli słonecznych. Większa świadomość w tym zakresie przekłada się bezpośrednio na zwiększone zainteresowanie. Każdego rodzaju OZE przyczynia się do zahamowania zmian klimatycznych. Na korzyść zaś samych instalacji PV przemawia fakt, że nadają się do montażu na każdym budynku.

Fotowoltaika dolnośląskie – cena

Skorzystanie z naszej oferty wiąże się z otrzymaniem indywidualnej, korzystnej wyceny. Pod uwagę bierzemy takie czynniki, jak rozległość instalacji, liczbę paneli słonecznych czy typ dachu. Nasi klienci mogą więc liczyć na bardzo uczciwy koszt wzniesienia instalacji – nie przepłacają za usługi czy materiały, których nie potrzebują.

Poza tym wszystkim staramy się utrzymać konkurencyjne ceny fotowoltaiki we Wrocławiu oraz pozostałych miastach Dolnego Śląska. Wyróżniamy się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. To możliwe dzięki współpracy z zaufanymi dostawcami oraz wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie. Dotychczas mieliśmy okazję zrealizować setki projektów, w tym również fotowoltaikę w dolnośląskim województwie. Zachęcamy do dołączania do grona usatysfakcjonowanych klientów.

Jak przebiega montaż? – fotowoltaika Dolny Śląsk

Nasze panele cechują się wieloma zaletami, a jednym z nich jest nieskomplikowany montaż. Nie wymaga on specjalistycznych narzędzi czy dostępu do fachowej wiedzy. To wpływa na zmniejszenie czasu potrzebnego na montaż, a przez to ogranicza ogólny koszt instalacji fotowoltaiki na Dolnym Śląsku. Jako profesjonaliści zapewniamy dostęp do wyspecjalizowanej ekipy monterskiej, która zrealizuje zadanie w możliwie najkrótszym czasie i przy minimalnym nakładzie finansowym. Dzięki kompleksowej obsłudze nie trzeba martwić się żadną kwestią związaną z projektem oraz montażem fotowoltaiki we Wrocławiu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Proponowane przez nas instalacje zaspokoją potrzeby każdego gospodarstwa domowego czy przedsiębiorstwa produkcyjnego. Służmy też fachowym doradztwem oraz pomocą na każdym etapie eksploatacji paneli słonecznych.

Zadzwoń - przyjedziemy do Ciebie!

Przesyłając nam dane kontaktowe wyrażasz zgodę na przekazanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email lub numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.) Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie SITARSKY ENERGY SP Z O O, REGON: 382591203, NIP: 8272319903, KRS: 0000772321, Kod pocztowy: 98-200, Ulica: Armii Krajowej 24b, Miejscowość: Sieradz