Działamy na polskim rynku od 20 lat. Zajmujemy się realizacją instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych oraz firm. Świadczymy usługi w zakresie projektów związanych z energią odnawialną nie tylko dla polskich, ale także zagranicznych inwestorów. Ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam na zagwarantowanie fachowych usług na najwyższym poziomie. Zdobywane od 2000 roku doświadczenie Sitarsky Investment przyczyniło się do powołania spółki Sitarsky Energy.

Dbamy o oszczędności naszych klientów. Przygotowujemy dla nich projekty, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie możliwości ich nieruchomości przy jednoczesnym minimalizowaniu nakładów finansowych. Tworzymy instalacje fotowoltaiczne dzięki którym zarówno przedsiębiorcy jak i osoby korzystające z nich we własnych domach mogą używać energii elektrycznej wytwarzanej z promieni słonecznych, zapominając jednocześnie o zbyt wysokich rachunkach za prąd.

Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski. Wykonaliśmy ponad 130 realizacji, a każda z nich była wyzwaniem budującym nasze doświadczenie i umiejętności.

Jesteśmy najbardziej doświadczoną w Polsce firmą specjalizującą się w tworzeniu projektów PV. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i wsparcie w zakresie realizowanych przez nas działań. Każda oferta jest indywidualnie dopasowana do potrzeb naszych klientów. Projekty odpowiadają możliwościom, zapotrzebowaniu i planowanym w przyszłości zmianom, które pojawią się zarówno w domach jak i w firmach.

Stawiamy na skuteczną komunikację i natychmiastową obsługę kontrahentów. Nasi specjaliści są przygotowani do odpowiedzi na każde Państwa pytanie. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą, którą przygotujemy specjalnie dla Państwa.

Sitarsky Energy to spółka zajmująca się realizacją instalacji fotowoltaicznych dla polskich i zagranicznych klientów. Zdobyła największe doświadczenie w tworzeniu projektów PV. Specjalizuje się w tworzeniu indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz właścicieli gospodarstw.

Mapa realizacji