Podstawowe informacje

Typ budynku

Typ dachu

Pokrycie dachu

Wymiary dachu

Zmieniamy promienie słoneczne w energię elektryczną. Sprawimy, że staniesz się właścicielem prywatnej elektrowni.

Nasza firma rozwiąże Twoje problemy związane ze zbyt wysokimi rachunkami za prąd. Jeśli w okolicach miejscowości Trzcińsko-Zdrój posiadasz prywatny domu, prowadzisz firme, lub posiadasz gospodarstwo rolne pomożemy CI znacznie obniżyć rachunki za prąd.

A jeśli w okolicach miejscowości Trzcińsko-Zdrój posiadasz niezagospodarowane grunty? Załóż z naszą pomocą farmę fotowoltaiczną i zarabiaj. Zostań współproducentem energii elektrycznej, a nadwyżki magazynuj w sieci u operatorów zewnętrznych.

Bezpłatnie doradzimy i zaprojektujemy instalację fotowoltaiczną dokonując obliczeń mocy na podstawie metrażu budynku, codziennych nawyków jego użytkowników i sposobu eksploatacji.

Oszacowanie prawidłowej wielkości instalacji fotowoltaicznej zależy bowiem od dotychczasowej wysokości rachunków za prąd, a nie od wielkości domu czy ilości osób z niego korzystających. Dojeżdżamy do klientów na terenie całego kraju, również do Twojego miejsca zamieszkania jakim jest Trzcińsko-Zdrój.

Jesteśmy także deweloperem farm fotowoltaicznych. Elektrownia fotowoltaiczna, zwana także farmą fotowoltaiczną to odpowiednio przygotowany teren, na którym instalowane są panele fotowoltaiczne odpowiadające za produkcję prądu z odnawialnego źródła energii, czyli ze słońca.

Jeśli w okolicach miejscowości Trzcińsko-Zdrój posiadasz niezagospodarowane grunty lub nie wiesz co z nimi zrobić rozważ dzierżawę gruntów pod farmy fotowoltaiczne. Sprawdź czy nieopodal miejscowości Trzcińsko-Zdrój nie znajduje się nasza realizacja.

Fotowoltaika Trzcińsko-Zdrój - nasza oferta:

Co nas wyróżnia? JAKOŚĆ! Montujemy tylko najlepsze komponenty, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i zapewniamy kompleksowość usługi.

Na etapie porównywania ofert klienci nierzadko skupiają się jedynie na cenie finalnej za kW, bagatelizując możliwość, że dana firma używa na przykład tańszych zamienników, kabli o mniejszych przekrojach (co wydłuża zwrot inwestycji) bądź wykorzystuje zwykłe śruby zamiast nierdzewnych.

Co więcej, kupujący bywa pozostawiany z nieuzupełnioną dokumentacją, którą musi przekazać dystrybutorowi energii. Zgłoszenie instalacji liczone jest więc w dniach, a nie w godzinach.

Naszą firmę charakteryzuje wszechstronność i profesjonalizm na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapewniamy bezpłatny audyt domu, dobór odpowiednich sprawdzonych komponentów, bezpłatny projekt, montaż, a na zakończenie przekazujemy klientowi kompletną dokumentację techniczną, pomagając zdobyć zwrot pieniędzy z programów dotacyjnych. Gwarantujemy, że dzięki pozyskiwaniu energii z odnawialnych źródeł takich jak fotowoltaika, Trzcińsko-Zdrój i region zyskają na atrakcyjności i zdrowiu mieszkańców.

Masz pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, aby poznać Twoje indywidualne możliwości w zakresie instalacji fotowoltaicznej w Trzcińsko-Zdrój.