Podstawowe informacje

Typ budynku

Typ dachu

Pokrycie dachu

Wymiary dachu

Zmieniamy promienie słoneczne w energię elektryczną. Sprawimy, że staniesz się właścicielem prywatnej elektrowni.

Nasza firma rozwiąże Twoje problemy związane ze zbyt wysokimi rachunkami za prąd. Jeśli w okolicach miejscowości Żerków posiadasz prywatny domu, prowadzisz firme, lub posiadasz gospodarstwo rolne pomożemy CI znacznie obniżyć rachunki za prąd.

A jeśli w okolicach miejscowości Żerków posiadasz niezagospodarowane grunty? Załóż z naszą pomocą farmę fotowoltaiczną i zarabiaj. Zostań współproducentem energii elektrycznej, a nadwyżki magazynuj w sieci u operatorów zewnętrznych.

Bezpłatnie doradzimy i zaprojektujemy instalację fotowoltaiczną dokonując obliczeń mocy na podstawie metrażu budynku, codziennych nawyków jego użytkowników i sposobu eksploatacji.

Oszacowanie prawidłowej wielkości instalacji fotowoltaicznej zależy bowiem od dotychczasowej wysokości rachunków za prąd, a nie od wielkości domu czy ilości osób z niego korzystających. Dojeżdżamy do klientów na terenie całego kraju, również do Twojego miejsca zamieszkania jakim jest Żerków.

Jesteśmy także deweloperem farm fotowoltaicznych. Elektrownia fotowoltaiczna, zwana także farmą fotowoltaiczną to odpowiednio przygotowany teren, na którym instalowane są panele fotowoltaiczne odpowiadające za produkcję prądu z odnawialnego źródła energii, czyli ze słońca.

Jeśli w okolicach miejscowości Żerków posiadasz niezagospodarowane grunty lub nie wiesz co z nimi zrobić rozważ dzierżawę gruntów pod farmy fotowoltaiczne. Sprawdź czy nieopodal miejscowości Żerków nie znajduje się nasza realizacja.

Fotowoltaika Żerków - nasza oferta:

Co nas wyróżnia? JAKOŚĆ! Montujemy tylko najlepsze komponenty, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i zapewniamy kompleksowość usługi.

Na etapie porównywania ofert klienci nierzadko skupiają się jedynie na cenie finalnej za kW, bagatelizując możliwość, że dana firma używa na przykład tańszych zamienników, kabli o mniejszych przekrojach (co wydłuża zwrot inwestycji) bądź wykorzystuje zwykłe śruby zamiast nierdzewnych.

Co więcej, kupujący bywa pozostawiany z nieuzupełnioną dokumentacją, którą musi przekazać dystrybutorowi energii. Zgłoszenie instalacji liczone jest więc w dniach, a nie w godzinach.

Naszą firmę charakteryzuje wszechstronność i profesjonalizm na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapewniamy bezpłatny audyt domu, dobór odpowiednich sprawdzonych komponentów, bezpłatny projekt, montaż, a na zakończenie przekazujemy klientowi kompletną dokumentację techniczną, pomagając zdobyć zwrot pieniędzy z programów dotacyjnych. Gwarantujemy, że dzięki pozyskiwaniu energii z odnawialnych źródeł takich jak fotowoltaika, Żerków i region zyskają na atrakcyjności i zdrowiu mieszkańców.

Masz pytanie? Wypełnij formularz kontaktowy, aby poznać Twoje indywidualne możliwości w zakresie instalacji fotowoltaicznej w Żerków.