Instalacja fotowoltaiczna dla domu

Stwórz własną elektrownię, pozyskując energią z łatwo dostępnego słońca. Celem montażu instalacji fotowoltaicznej jest przede wszystkim redukcja kosztów użytkowania energii elektrycznej, która jest nam coraz bardziej potrzebna. W domach użytkujemy z każdym rokiem coraz więcej sprzętów, zasilanych energią, dążymy też do automatyzacji niektórych obszarów, jak np. oświetlenia czy ogrzewania, co jest jednym z kluczowych aspektów nowoczesnych, inteligentnych domów. Instalacja fotowoltaiczna wykorzystuje energię pozyskaną ze słońca, która jest…darmowa. Stajesz się samowystarczalny, produkując energię na własne potrzeby.

Panele fotowoltaiczne dla domu to nie tylko dobro dla Twojej rodziny, ale także dla środowiska naturalnego. Korzystamy z odnawialnych źródeł energii, które są i będą ogólnodostępne w niewyczerpalnych ilościach. Chronimy środowisko, pamiętając przy tym o kolejnych pokoleniach.

Własna darmowa energia, brak rachunków za energię elektryczną

sieradz, fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacje, dofinansowanie, instalacja

Jak określić moc fotowaltaiki dla domu?

W przypadku domu jednorodzinnego na 1kW potrzebować będziemy ok. 3 paneli fotowoltaicznych. Cała powierzchnia zajmowana przez instalację to ok. 4,5 m2. Zatem przy 10 kW będzie to 45 m2. Instalacja fotowoltaiczna nie powinna mieć za małej, ale też za dużej mocy, należy ją zaprojektować w taki sposób, aby pokrywała w pełni zapotrzebowanie gospodarstwa domowego. Zaproponujemy Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, dokonując obliczeń mocy na podstawie metrażu Twojego domu, Twoich codziennych nawyków i sposobu eksploatacji budynku.

Działamy na terenie całego kraju, dostarczając słoneczną energię do domów.

Indywidualny projekt dopasowany do Twoich potrzeb i infrastruktury budynku

Przesyłając nam dane kontaktowe wyrażasz zgodę na przekazanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email lub numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.)