• naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży
  • posiadamy własne, wyspecjalizowane ekipy monterskie
  • nasza firma działa na terenie całego kraju
  • projektujemy i wyceniamy instalacje fotowoltaiczne za darmo

Jak określić moc fotowaltaiki dla domu?

W przypadku domu jednorodzinnego na 1kW potrzebować będziemy ok. 3 paneli fotowoltaicznych. Cała powierzchnia zajmowana przez instalację to ok. 4,5 m2. Zatem przy 10 kW będzie to 45 m2. Instalacja fotowoltaiczna nie powinna mieć za małej, ale też za dużej mocy, należy ją zaprojektować w taki sposób, aby pokrywała w pełni zapotrzebowanie gospodarstwa domowego. Zaproponujemy Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, dokonując obliczeń mocy na podstawie metrażu Twojego domu, Twoich codziennych nawyków i sposobu eksploatacji budynku.

Działamy na terenie całego kraju, dostarczając słoneczną energię do domów.

Zadzwoń: +48 502 777 450

Instalacja fotowoltaiczna dla domu

Stwórz własną elektrownię, pozyskując energią z łatwo dostępnego słońca. Celem montażu instalacji fotowoltaicznej jest przede wszystkim redukcja kosztów użytkowania energii elektrycznej, która jest nam coraz bardziej potrzebna. W domach użytkujemy z każdym rokiem coraz więcej sprzętów, zasilanych energią, dążymy też do automatyzacji niektórych obszarów, jak np. oświetlenia czy ogrzewania, co jest jednym z kluczowych aspektów nowoczesnych, inteligentnych domów. Instalacja fotowoltaiczna wykorzystuje energię pozyskaną ze słońca, która jest…darmowa. Stajesz się samowystarczalny, produkując energię na własne potrzeby.

Panele fotowoltaiczne dla domu to nie tylko dobro dla Twojej rodziny, ale także dla środowiska naturalnego. Korzystamy z odnawialnych źródeł energii, które są i będą ogólnodostępne w niewyczerpalnych ilościach. Chronimy środowisko, pamiętając przy tym o kolejnych pokoleniach.

Fotowoltaika dla domu – korzyści:

  • Własna darmowa energia, brak rachunków za energię elektryczną
  • Ochrona środowiska naturalnego, troska o dobro społeczeństwa
  • Możliwość magazynowania nadwyżek energii do wykorzystania w późniejszym czasie
  • Bezobsługowa instalacja z gwarancją bezpieczeństwa użytkowania
  • Indywidualny projekt dopasowany do Twoich potrzeb i infrastruktury budynku
  • Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej, czyli stosunkowo niskie koszty początkowe
  • Brak uzależnienia od regularnych wzrostów cen prądu

Zadzwoń - przyjedziemy do Ciebie!

Przesyłając nam dane kontaktowe wyrażasz zgodę na przekazanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email lub numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.) Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie SITARSKY ENERGY SP Z O O, REGON: 382591203, NIP: 8272319903, KRS: 0000772321, Kod pocztowy: 98-200, Ulica: Armii Krajowej 24b, Miejscowość: Sieradz