Ile zapłacisz za instalację fotowoltaiczną?

Skorzystaj z naszego kalkulatora i sprawdź, ile będzie Cię kosztować instalacja fotowoltaiczna dla Twojego domu, firmy czy gospodarstwa. Podając podstawowe dane, otrzymasz szacunkową wycenę, dzięki której dowiesz się, jaki budżet będzie Ci potrzebny. Interesują Cię szczegółowe informacje? Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu mówienia Twojego projektu.

kW

przewidywany koszt instalacji0

60 rat - przewidywana wysokość raty 0

36 rat - przewidywana wysokość raty 0

12 rat - przewidywana wysokość raty 0

Chesz uzyskać więcej informacji?

Cena instalacji fotowoltaicznych

Jako wyspecjalizowana firma z doświadczeniem zarówno w małych instalacjach fotowoltaicznych jaki i projektach PV traktujemy każdego klienta indywidualnie. Wiemy, że indywidualne podejście i dokładna weryfikacja zapotrzebowania każdego klienta z osobna da nam 100% satysfakcji dla obu stron.

Wycenę instalacji fotowoltaicznej wykonujemy na podstawie przekazanych informacji od naszego klienta oraz dokładnej analizie. Wiemy, że każdy ma indywidualne zapotrzebowania na zużycie energi dlatego też staramy się dobierać rozwiązania najbardziej przypasowane do potrzeb.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się dokładnie ile może kosztować Twoja instalacja fotowoltaiczna, za pomocą formularza prześlij do nas swoje dane kontaktowe bądź też zadzwoń do nas. Przydzielimy Ci opiekuna, który zbada Twoje zapotrzebowania, przedstawi proces realizacji tego typu instalacji i odpowie na wszelkie pytania oraz rozwieje wątpliwości.

Pamiętaj, że ceny prądu wzrastają i jest to już nie uniknione. Inwestycja w fotowoltaika, może pomóc Ci w uchronieniu się przed tymi zmianami oraz w zaoszczędzeniu pieniędzy. W rezultacie zostaniesz właścicielem rozwiązania, które będzie dostarczać Ci energie elektryczną zupełnie za darmo.