• naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży
  • posiadamy własne, wyspecjalizowane ekipy monterskie
  • nasza firma działa na terenie całego kraju
  • projektujemy i wyceniamy instalacje fotowoltaiczne za darmo

Fotowoltaika dla firm – kompleksowa realizacja projektu

Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie. Każda instalacja fotowoltaiczna jest dostosowana do realnych potrzeb przedsiębiorstwa i jego zapotrzebowania na energię elektryczną. Analizujemy możliwości firmy i procesy, jakie w niej zachodzą, do których niezbędny jest prąd. Przed podjęciem prac montażowych, klient otrzymuje projekt do akceptacji. Następnie przeprowadzamy instalację. Działamy na terenie całego kraju!

Bądź sam sobie dostawcą dobrej energii!

Zadzwoń: +48 502 777 450

Panele fotowoltaiczne dla firm

Zostań własnym producentem prądu dla swojej firmy i na swoje potrzeby. Instalacja fotowoltaiczna do jeden ze sposobów na ochronę firmowego budżetu, wzrost zysków i redukcję kosztów. Panele pobierają energię ze słońca i produkują z niego prąd, który jest następnie wprowadzany do instalacji budynku. Na instalacji fotowoltaicznej nie tylko oszczędzasz, mając dostęp do wyprodukowanego za darmo prądu, ale również możesz na niej zarabiać. Instalacja jest sprzężona z siecią energetyczną. W pierwszej kolejności zużywany jest prąd wyprodukowany przez panele, z kolei ewentualne braki uzupełniane są energią z sieci. Nadwyżki możesz magazynować lub odsprzedawać, dzięki czemu masz stały dostęp do własnej energii elektrycznej oraz dodatkowego źródła zysku.

Dzięki temu, że instalacja fotowoltaiczna dla firm bazuje na odnawialnym źródle energii, jest bezpieczna dla środowiska. Firma z niej korzystająca przyczynia się do ograniczenia emisji CO2, co przekłada się na wzrost czystości powietrza. W ten sposób możesz zyskać status przedsiębiorstwa przyjaznego środowisku, co przekłada się na wzrost zaufania i lojalności klientów.

Panele fotowoltaiczne dla firm – korzyści:

  • Redukcja kosztów firmowych nawet do 70%. Koszty energii stanowią nawet 70% miesięcznych kosztów przedsiębiorstwa
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, dbającej o dobro i czystość środowiska naturalnego
  • Niezależność energetyczna i ochrona budżetu przed wzrostem cen prądu
  • Dodatkowe źródło dochodu poprzez sprzedaż nadwyżek wyprodukowanego prądu
  • Wsparcie finansowe z dotacji unijnych na projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej

Zadzwonimy do Ciebie

Przesyłając nam dane kontaktowe wyrażasz zgodę na przekazanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email lub numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.) Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie SITARSKY ENERGY SP Z O O, REGON: 382591203, NIP: 8272319903, KRS: 0000772321, Kod pocztowy: 98-200, Ulica: Armii Krajowej 24b, Miejscowość: Sieradz