• naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży
  • posiadamy własne, wyspecjalizowane ekipy monterskie
  • nasza firma działa na terenie całego kraju
  • projektujemy i wyceniamy instalacje fotowoltaiczne za darmo

Fotowoltaika dla firm – kompleksowa realizacja projektu

Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie. Każda instalacja fotowoltaiczna jest dostosowana do realnych potrzeb przedsiębiorstwa i jego zapotrzebowania na energię elektryczną. Analizujemy możliwości firmy i procesy, jakie w niej zachodzą, do których niezbędny jest prąd. Przed podjęciem prac montażowych, klient otrzymuje projekt do akceptacji. Następnie przeprowadzamy instalację. Działamy na terenie całego kraju!

Bądź sam sobie dostawcą dobrej energii!

Przejdz do formularza zgłoszeniowego

Panele fotowoltaiczne dla firm

Zostań własnym producentem prądu dla swojej firmy i na swoje potrzeby. Instalacja fotowoltaiczna do jeden ze sposobów na ochronę firmowego budżetu, wzrost zysków i redukcję kosztów. Panele pobierają energię ze słońca i produkują z niego prąd, który jest następnie wprowadzany do instalacji budynku. Na instalacji fotowoltaicznej nie tylko oszczędzasz, mając dostęp do wyprodukowanego za darmo prądu, ale również możesz na niej zarabiać. Instalacja jest sprzężona z siecią energetyczną. W pierwszej kolejności zużywany jest prąd wyprodukowany przez panele, z kolei ewentualne braki uzupełniane są energią z sieci. Nadwyżki możesz magazynować lub odsprzedawać, dzięki czemu masz stały dostęp do własnej energii elektrycznej oraz dodatkowego źródła zysku.

Dzięki temu, że instalacja fotowoltaiczna dla firm bazuje na odnawialnym źródle energii, jest bezpieczna dla środowiska. Firma z niej korzystająca przyczynia się do ograniczenia emisji CO2, co przekłada się na wzrost czystości powietrza. W ten sposób możesz zyskać status przedsiębiorstwa przyjaznego środowisku, co przekłada się na wzrost zaufania i lojalności klientów.

Panele fotowoltaiczne dla firm – korzyści:

  • Redukcja kosztów firmowych nawet do 70%. Koszty energii stanowią nawet 70% miesięcznych kosztów przedsiębiorstwa
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, dbającej o dobro i czystość środowiska naturalnego
  • Niezależność energetyczna i ochrona budżetu przed wzrostem cen prądu
  • Dodatkowe źródło dochodu poprzez sprzedaż nadwyżek wyprodukowanego prądu
  • Wsparcie finansowe z dotacji unijnych na projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej

Zadzwonimy do Ciebie