• planowanie montażu
  • badanie nośności gruntu na terenie przyszłej farmy fotowoltaicznej
  • pełną logistykę na placu budowy
  • wbijanie słupów montażowych systemów fotowoltaicznych
  • dostawę i budowę ogrodzenia
  • wyznaczanie tras wbijania pali
  • wyciąganie niewłaściwie wbitych słupów

Wszystkim potencjalnym inwestorom zalecamy wykonanie badania gruntu przez specjalistów lub próbne wbicie kilku słupów na terenie inwestycyjnym.  

Jeżeli chcesz i masz możliwość, aby wybudować wolnostojącą farmę fotowoltaiczną, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Poznaj swoje indywidualne możliwości w zakresie usługi kafarowania, aby szybko i sprawnie rozpocząć czerpanie korzyści z zielonej energii.

Zadzwoń: +48 502 777 450

Jako deweloper farm fotowoltaicznych, zapewniamy kompleksową instalację systemów wolnostojących, które przetwarzają światło słoneczne na energię elektryczną. Nasza oferta przewiduje między innymi osadzenie stałych pali w gruncie przy użyciu odpowiednich technologii. Palowanie, inaczej kafarowanie konstrukcji pod projekty PV, jest procesem pracy budowlanej, który polega na wykorzystaniu specjalnej maszyny do przygotowania stalowej konstrukcji przyziemnej pod elektrownię słoneczną. Stanowi on jeden z pierwszych etapów prac pod budowę farmy.

Wbijanie słupów pod konstrukcje fotowoltaiczne jest usługą, która pozwala na szybką oraz precyzyjną pracę, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze. Prawidłowe wykonanie elementów fundamentowych wpływa na żywotność wszystkich komponentów konstrukcyjnych. Stanowi konieczny warunek dla bezproblemowego wykonania dalszych prac montażowych. Wykorzystywane przez nas maszyny gąsienicowe do wbijania pali są w stanie dojechać w nawet trudno dostępne lokalizacje. Dzięki posiadanemu przez nas sprzętowi, możemy umieścić słupy pod dowolnym kątem i na każdym terenie. Urządzenia kafarujące, którymi dysponujemy, mogą wykonać montaż zarówno w gruntach piaszczystych, gliniastych, jak i w litej skale.

Zadzwoń i zamów usługę

Przesyłając nam dane kontaktowe wyrażasz zgodę na przekazanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email lub numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.) Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie SITARSKY ENERGY SP Z O O, REGON: 382591203, NIP: 8272319903, KRS: 0000772321, Kod pocztowy: 98-200, Ulica: Armii Krajowej 24b, Miejscowość: Sieradz