• naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży
  • posiadamy własne, wyspecjalizowane ekipy monterskie
  • nasza firma działa na terenie całego kraju
  • projektujemy i wyceniamy instalacje fotowoltaiczne za darmo

A gdyby tak poszerzyć skalę korzyści o dodatkowe zyski ze sprzedaży nadwyżek wyprodukowanej energii do sieci? Oferta, którą proponujemy, pozwala cieszyć się ekologiczną, w pełni odnawialną energią ze słońca. Postaw na fotowoltaikę i już dziś zapewnij sobie pełną niezależność od podwyżek cen prądu.

Zadzwoń: +48 502 777 450

Jeśli chodzi o inwestowanie w odnawialne źródła energii, takie jak fotowoltaika Łódź oraz cały region to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w całym kraju. Wszystko ze względu na roczne nasłonecznienie na poziomie 1100 kWh/m2 – to więcej niż wynosząca ok. 1000 kWh/m2 średnia dla całego kraju. Fotowoltaika w łódzkim jest więc po prostu opłacalna i nic dziwnego, że tak wielu inwestorów decyduje się na darmowy prąd ze słońca dla swoich gospodarstw domowych, rolnych oraz przedsiębiorstw.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu

Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu budynku mieszkalnego lub w jego bezpośrednim sąsiedztwie to sprawdzony sposób na wymierne oszczędności w rodzinnym budżecie. Jeśli rozważasz tego rodzaju instalację na swojej posesji, skontaktuj się z nami. Sitarsky Investments to największy w Polsce developer projektów z zakresu PV. Ponad 20 lat obecności na rynku to dla Ciebie gwarancja współpracy z renomowaną firmą, która do inwestycji w fotowoltaikę w Łodzi i okolicach podchodzi kompleksowo. Wyróżniają nas:

– własne, wykwalifikowane zespoły projektantów i instalatorów,
– doświadczenie zbierane na obszarze całej Polski,
– darmowe projekty oraz wyceny elektrowni słonecznych.

Jaka instalacja będzie najlepsza dla mnie?

Chcesz zamontować panele słoneczne na swoim domu, ale nie wiesz, jaką moc powinna mieć instalacja? Zaufaj ekspertom! Dla każdego projektu fotowoltaicznego w łódzkim przygotowujemy dedykowany plan, określający m.in. wymaganą liczbę paneli, moc całego systemu, a także powierzchnię niezbędną do montażu elektrowni słonecznej. Parametry te powinny ściśle odpowiadać indywidualnym potrzebom gospodarstwa domowego – tylko wówczas montaż paneli stanie się najbardziej opłacalny z ekonomicznego punktu widzenia.

Najważniejsze korzyści z instalacji paneli fotowoltaicznych:

– darmowy prąd bez żadnych rachunków,
– uniezależnienie od cen dyktowanych przez dystrybutora energii,
– możliwość odsprzedawania wyprodukowanych nadwyżek dystrybutorowi,
– indywidualny projekt, dostosowany do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego,
– bezpieczeństwo energetyczne niezależnie od przerw w dostawach prądu,
– szybszy zwrot z inwestycji oraz niskie koszty początkowe dzięki pozyskiwaniu dotacji na fotowoltaikę.

Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych i firm

Wykorzystując w pełni potencjał, jaki oferuje fotowoltaika łódzkie firmy oraz gospodarstwa rolne również mogą produkować własny prąd do zasilania maszyn lub pomieszczeń. Odpowiednio zaprojektowana i dobrze zlokalizowana instalacja z paneli słonecznych pozwoli kompleksowo pokryć 100% zapotrzebowania przedsiębiorstwa lub gospodarstwa na energię elektryczną. Rosnące ceny prądu od lat stanowią jedno z głównych obciążeń finansowych przedsiębiorców czy farmerów, znacząco zwiększając koszty produkcji przemysłowej, roślinnej czy zwierzęcej. Własna elektrownia fotowoltaiczna pomoże całkowicie uniezależnić się od podwyżek cen energii, gwarantując jednocześnie stałe, nieprzerwane zasilanie maszyn oraz pozwalając zapomnieć o przestojach powodowanych przerwami w dostawie prądu.

Zarówno gospodarstwa rolne, jak i firmy z wielu branż to większości miejsca o ogromnym potencjale, jeśli chodzi o inwestycje w fotowoltaikę. Panele słoneczne o określonej mocy można montować zarówno na dachach hal produkcyjnych czy magazynów, jak i budynków inwentarskich. Ze względu na swoją konstrukcję oraz wymiary, zwykle nadają się one do tego idealnie. W większości lokalizacji nie ma również problemów z wygospodarowaniem gruntu pozwalającego na instalację paneli fotowoltaicznych bezpośrednio przy ziemi.

Fotowoltaika w Łodzi – kluczowe korzyści dla firm i gospodarstw rolnych:

– obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej,
– nawet kilka tysięcy złotych rocznych oszczędności w budżecie,
– możliwość pozyskiwania dotacji unijnych oraz pożyczek z NFOŚiGW,
– darmowa wycena inwestycji,
– dodatkowe przychody dzięki możliwości odsprzedaży wyprodukowanych nadwyżek,
– możliwość zagospodarowania nieużytków i nieeksploatowanych terenów,
– budowanie wizerunku ekologicznego przedsiębiorstwa, korzystającego z odnawialnych źródeł energii.

Bez względu na to, czy chcesz zainstalować panele słoneczne w swoim gospodarstwie domowym, rolnym, czy firmie – skontaktuj się z nami. Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz darmową wycenę inwestycji. Jeśli chodzi o pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł takich jak fotowoltaika Łódź stanowi obszar, na którym świadczymy nasze usługi w systemie od projektu do realizacji. Już dziś skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną wycenę Twojej własnej elektrowni słonecznej.

Zadzwoń - przyjedziemy do Ciebie!

Przesyłając nam dane kontaktowe wyrażasz zgodę na przekazanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności na podany adres email lub numer telefonu) informacji handlowych zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204.) Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie SITARSKY ENERGY SP Z O O, REGON: 382591203, NIP: 8272319903, KRS: 0000772321, Kod pocztowy: 98-200, Ulica: Armii Krajowej 24b, Miejscowość: Sieradz